Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme natoque penatibus.

Latest Posts

Title Image

FatraClick

FatraClick

Podlaha na jeden „klik/click“

FatraClick

Podlahová krytina FatraClick je vyrobena tak, že její konstrukce kombinuje výhody vinylových a klasických dřevěných podlah. Vybírat si můžete z mnoha dekorů imitujících dřeviny jako dub, javor, kaštan či ořech. Autentická kresba dřeva dodává tomuto typu podlahy výjimečnost a je velmi příjemné na dotek.
Oceníte skutečně pestrou nabídku odstínů, které vypadají v místnosti naprosto luxusně. Milujete-li pocit tepla nejen na dotek, pak je tato podlaha skvělá volba.

Myslíme na...pokládku

Díky unikátnímu patentovanému UniClic® systému je pokládka excelentně rychlá.

Myslíme na...váš vkus

Široký výběr vzorů umožní vybrat si do každého interiéru.

Myslíme na...údržbu

Oceníte snadnou údržbu.

Myslíme na...vaši peněženku

Investice do této podlahy je investicí na více než 10 let.

Dekory

700

fotbalových hřišť

za rok pokryjeme podlahovu krytinou

70

Let vyrábíme

podlahové krytiny

50000

Domů ročně

s rozhodou do 100m má naši podlahu

Virtuální showroom podlahovin

Jaký zvolit vzor podlahy? Vyzkoušejte si, jak bude podlaha vypadat přímo v interiéru. Při výběru je nutné myslet nejen na vhodné sladění vzoru podlahy s ostatním vybavením bytu, ale i na sladění s barevností stěn a nábytku. Navíc si můžete spočítat spotřebu materiálu a cenu, včetně vyhledání nejbližšího prodejce ve Vašem kraji. Nebojte se dát prostor svým designerským nápadům.

Dostupnost

Naše podlahy jsou dostupné po celé ČR. Objednávat můžete na webu nebo se jich dotknout a prohlédnout v showroomu.

Reference

Podívejte se na reference, které byly v poslední době zrealizovány. Na následujících fotkách je restaurace Hokejka, autorem použité podlahoviny je firma DL studio. Aplikovaným vzorem podlahy je Fatra Click Dub selský přírodní.